ניווט באתר > מרכז קהילתי בית לברון > דף הבית > ������ ����������

קיצורי דרך בחברה העירונית

������ ����������

������ ����������

דבר המנהל

"נפש בריאה בגוף בריא" (חכמנו ז"ל)

 

מחקרים אין ספור הוכיחו את הקשר הישיר בין בריאות ובין הרווחה הנפשית של אדם. ידוע כי מי ששומר על אורח חיים בריא, יזכה בשיפור מצב הרוח ותפיסת הערך העצמי. חיזוק המערכת החיסונית והיכולת הקוגניטיבית לצד עלייה בתוחלת החיים.

 

קאנטרי קהילתי בית לברון  מאפשר לתושבי רובע ו' והעיר כולה להשתמש במתקני בריכה מהטובים בארך באיכותם , חדר כושר סטודי ואולם ספורט לשיפור איכות החיים והכושר הגופני.

 

לצד זה, פועל אולם מופעים ומגוון רחב של חוגים לילדים, לנוער ולמבוגרים המאפשרים לתושבים פעילות תרבות ופנאי מהנים ומעשירים. הפעילות מוצעת במחירים עממיים ונוחים ומהנמוכים בארץ. הקאנטרי מקדם פעילות בשיתוף ועד השכונה, קבוצות פעילים, בתי ספר, הורים ובני נוער מתוך כוונה לשמור על קשר חי עם הקהילה. צוות עובדי הקאנטרי ואגף תרבות ונוער מאחל לכם שנת פעילות פורייה ומהנה.

 

בניית שנת הפעילות נעשתה כך שתאפשר לתושבי הקהילה מגוון רחב של חוגים ופעילויות לכל גיל ולכל עניין.אנחנו מקווים כי כל אחד ימצא את מקומו בתוך לוח הפעילויות.המרכז הקהילתי עוזיאל הינו הזרוע היוזמת והמבצעת של עירית אשדוד והחברה העירונית לתרבות ופנאי בתחום החינוך הלא פורמאלי ופעילות הפנאי, בתחומי התרבות והספורט.צוות הקאנטרע נמצא תמיד לשירותכם על מנת לתת לכם את השירות הטוב והאיכותי ביותר. ברצוני להודות לצוות הקאנטרי  על המקצועיות הרבה וגילוי האחריות והמחויבות. הצוות עושה ככל שביכולתו על מנת להביא לקהילת העיר את הטוב ביותר, תוך השקעה רבה, חשיבה מתמדת ורצון להשתפר כל הזמן.

 

אני רוצה לומר תודה לראש העיר ד"ר יחיאל לסרי, סגן ראש העיר והממנונה על התרבות מר בוריס גיטרמן  ומנכ"ל החברה העירונית, מר אורן טואיל, אשר מאפשרים לנו לממש את הרעיונות והמחשבות עפ"י חזון ראש העיר ועומדים לצידנו תמיד. ובנימה אישית, אני רואה בכם התושבים, שותפים לדרך.בטוח אני כי יחד איתכם, גם בשנה הבאה, נמשיך להוביל להתפתח ולהתקדם.

 

לשירותכם תמיד, רפאל מכאלי מנהל קאנטרי קהילתי "בית לברון" אשדוד